Погане фінансове становище може викликати депресію у вагітної

Погане фінансове становище може викликати депресію у вагітної

Виявляється, що жінки з більш низьким рівнем доходу частіше страждають від допологової і післяпологової депресії. Це показав аналіз пілотного проєкту, що вивчав сім’ї, які проживають в Квінсленді, Австралія

Професор Квінслендського університету Бренда Ганнон виявила, що жінки, у яких була діагностована депресія до і після пологів, заробляли в середньому на 417 доларів в тиждень менше, ніж інші. До того ж 23% з них з більшою ймовірністю були небілої раси, пише news-medical. У своєму дослідженні професор Геннон проаналізувала економічне становище 450 сімей. Цей параметр був обраний спеціально – нерівність в економічних можливостях впливає на стан психічного здоров’я.

«У літературі з економіки охорони здоров’я прописано, що стан фінансових можливостей батьків до народження дитини може вплинути на її здоров’я і використання медичних послуг, – говорить професор Геннон. – Але мало відомо, як соціальні та економічні можливості пов’язані з психічним здоров’ям матері і чи звертається вона за медичними послугами до і після пологів».

Читайте ще: Ніби грип: які інфекції проявляються грипоподібним синдромом

Крім нерівності в доходах, кожна десята мама з депресією була самотня. І в 24% такі мами не мали приватну медичну страховку. Отримані результати допомагають визначити безпосередні та майбутні потреби надання медичної допомоги людям.

Дослідники вирішили розширити цей пілотний проєкт в часі і залучити більшу кількість учасників. Майбутні мами і їх партнери заповнюють анкети, де вказують свою освіту, роботу, житло, стан здоров’я, бажання годувати грудьми, історію вагітності, режим сну та ін. Жінок будуть відвідувати особисті акушери на 24, 28 і 36 тижні вагітності, в лікарні і через шість тижнів після пологів.

Важливим аспектом цього дослідження є розуміння поточного стану здоров’я сімей та їхніх майбутніх потреб. Це має поліпшити прогнозування актуальних послуг в сфері охорони здоров’я.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.