Протягом тижня на ГРВІ захворіло майже 135,5 тисяч українців

Протягом тижня на ГРВІ захворіло майже 135,5 тисяч українців

Циркуляцію вірусів грипу поки не фіксують

Протягом звітного тижня, який завершився 4 жовтня, на ГРВІ захворіло 135 345 людей, з яких 52,6% — діти віком до 17 років.

Інтенсивний показник захворюваності становить 356,2 на 100 000 населення, що на 26,3% менше епідемічного порогу по Україні.

Поки в країні не зареєстровано циркуляцію вірусів грипу, повідомляє Центр громадського здоров’я.

За даними 6 дозорних закладів охорони здоров’я зареєстровано 6 пацієнтів, клінічний стан яких підлягав визначенню грипоподібного захворювання (ГПЗ), та 28 випадків тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ). 

Госпіталізовано 1,4% від загальної кількості захворілих осіб. Найбільше госпіталізованих — серед людей віком 30–64 роки.

Читайте ще: Японські вчені з’ясували, скільки часу коронавірус і грип можуть зберігатися на шкірі людини

На початку жовтня в продаж надійшла перша партія вакцин проти грипу із 665 000 доз, що заплановані до поставки в Україну для використання в сезоні. Вакцинацію проти грипу уже розпочато.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.