як інфікуються коронавірусом

Стало відомо основний спосіб інфікування коронавірусом

Китайська влада вивчає можливі варіанти передачі коронавіруса

Як стало відомо, найчастіше інфікування коронавірусом відбувається повітряно-крапельним шляхом. Про це повідомляє китайське видання Beijing News.

А представник Державного комітету у справах охорони здоров’я КНР заявив, що найбільша кількість випадків інфікування коронавірусом відбувається саме повітряно-крапельним шляхом. Тому необхідно запастися пов’язками і уникати громадських місць з великою кількістю людей.

«Виділення вірусу з випорожнень хворих не означає зміни основного шляху поширення інфекції. Вона, як і раніше, найчастіше поширюється через дихальні шляхи або безпосередній контакт », – сказав представник відомства.

Більш того, продукти життєдіяльності хворих можуть містити в собі коронавірус, що призводить до того, що каналізація і вентиляція житлових будинків і лікарень можуть бути небезпечними для здорових людей. І де тепер лікуватися?

Читайте більше на Грип.UA

«Роль і вплив поширення захворювання шляхом шлунково-кишкового тракту, в тому числі фекально-оральним способом, ще належить дослідити та вивчити», – резюмував він.