дезинфекція транспорту

У Києві громадський транспорт відмивають дезінфекторами – бояться грипу і ГРВІ

У “Київпастрансі” показали, як прибирають громадський транспорт в період підвищення епідеміологічної захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання

Комунальне підприємство “Київпастранс” проводить дезінфекцію всього наземного громадського транспорту. Таке рішення пов’язане з тим, що в місті підвищений рівень епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань.

Про це повідомляє прес-служба “Київпастрансу” в Facebook, виклавши фото і відео очистки транспорту.

Фахівці за допомогою дезінфікуючих засобів обробляють поручні салонів, двері, підвіконня, ручки пасажирських сидінь і покриття для підлоги. Крім цього, проводять температурний скринінг водіям і контролерам. Температуру тіла їм вимірюють двічі в день: перед початком роботи і після того, як транспорт заїде в депо.

За словами представників компанії, вологе прибирання всередині салону автобусів, трамваїв і тролейбусів проводиться щодня. Зовні транспорт миють раз на тиждень або в залежності від забруднення. А дезінфекція є додатковим способом чистки.

Читайте ще: Які у нас є можливості для боротьби з вірусами ГРВІ?

Зараз громадський транспорт додатково дезінфікують і в деяких інших містах країни. Часто водіїв транспортних засобів можна зустріти в захисних масках.