У Росії жінка з підозрою на коронавірус «зламала» двері і втекла з лікарні

У Петербурзі з Боткінської лікарні втекла 32-річна жінка, яку помістили в карантинний бокс через підозру коронавіруса

Алла Ільїна вирушила на Хайнань у розпал коронавірусної епідемії, а 30 січня туроператор оголосив екстрену евакуацію в Петербург. У ніч на 4 лютого Алла відчула біль у горлі, викликала швидку. Комісія з Росспоживнагляду направила жінку на 14-денний карантин, хоча спочатку обіцяли, що він триватиме один день. Жінка втекла 7 лютого. Повідомляється, що протягом чотирьох днів після втечі її ніхто не шукав, і з лікарні або поліції не телефонували. Про це повідомляє Фонтанка

Ільїна повідомляє, що втекла з боксу завдяки знанням фізики. Мешканка Петербургу голими руками відкрутила кожух над дверима, зняла обмотку проводів і, ризикуючи отримати розряд, – замкнула. Таким чином двері відчинилися.

Зараз Алла ні від кого не ховається, відчуває себе добре. Її не розшукує ні лікарня, ні поліція.

Але, як заявив головлікар Боткінської Олексій Яковлєв, – все може змінитися. Він погрожує втікачці навіть кримінальною відповідальністю, оскільки підозрювати небезпечне захворювання у неї не припинили. Крім того, вона порушила припис Росспоживнагляду, котрий підписала.

Читайте ще: В Украине уже зарегистрировали 26 смертей от гриппа

Як заявили юристи, адміністративне покарання за такі «дії» не передбачено. А кримінальна відповідальність буває тільки за зараження людей. Жодного випадку захворювання коронавірусом в Петербурзі, як і раніше, не зафіксовано.