У США діти мігрантів помирають від грипу, перебуваючи під вартою

За попередній сезон грипу та ГРВІ троє дітей померло від грипу, перебуваючи під вартою в Прикордонно-митній службі США

Дітям було 2, 8 і 16 років. Один із них, 16-річний Карлос, помер у федеральній в’язниці прямо на підлозі, повідомляє CNN.

На прес-конференції Марк Морган, виконуючий обов’язки уповноваженого з питань митного і прикордонного контролю США (CBP), заявив, що його агентство виконало більшу частину антигрипозних рекомендацій, виданих у січні Центрами США з контролю та профілактики захворювань (CDC).

CDC оприлюднили свій звіт на 10 сторінок після відвідування п’яти установ CBP у Техасі та Аризоні на підставі повідомлень про респіраторні захворювання серед мігрантів. Експерти CDC відзначили, що агентам прикордонного патруля не вистачає підготовки для виявлення хворих людей, і що існують обмежені варіанти їхньої ізоляції. CDC також порадили покращити перевірку мігрантів на наявність ознак грипу, посилити заходи щодо боротьби з інфекцією і дати рекомендації мігрантам з використання противірусних препаратів.

Читайте ще: Останні дані: У Європі переважає грип типу А

Експерти CDC пропонують вакцинувати мігрантів від грипу, але в CBP стверджують, що переселенці перебувають у них лише протягом декількох днів, тому робити їм щеплення  потрібно пізніше. Незважаючи на рекомендації CDC вжити заходів по боротьбі із грипом, ще двоє дітей-мігрантів померли від грипу після того, як звіт був відправлений.