У США від початку сезону 24 тисячі смертей від грипу і 11 тисяч через коронавірус

У США від початку сезону 24 тисячі смертей від грипу і 11 тисяч через коронавірус

За пару місяців пандемії від коронавірусу в США померло майже 11 тисяч американців, за весь важкий сезон грипу – 24 тисячі громадян. Очікується, що COVID-19 забере життя не менше 100 тисяч жителів країни.

Охорона здоров’я США зазнає труднощів за труднощами. Важкий сезон грипу, який став самим агресивним, після 2009 року, йде на спад, тим часом пандемія коронавірусу тільки набирає обертів.

За останніми новинами на 7 квітня там вже 368 241 випадків захворювання, що майже в 4 рази більше, ніж в Китаї. Померли від інфекції 10 986 осіб, видужали – 19 828 чоловік. Але найскладніша ситуація поки в Нью-Йорку, де зафіксовано понад 3 тисячі смертей від інфекції. Лікарні переповнені. Тим часом, кафедральний собор Іоанна Богослова перетворять в госпіталь для 200 хворих.

Читайте ще: За тиждень в Європі зареєстровано більше 2 тисяч випадків грипу

Грип в країні трохи йде на спад, але показники госпіталізації все одно залишаються високими.

Як повідомляє CDC, в цьому сезоні було зареєстровано не менше 39 мільйонів випадків захворювання на грип, 400 тисяч випадків госпіталізації і 24 тисячі смертей, в тому числі 162 дітей (найвищий показник після пандемії свинячого грипу 2009 року)

Показники тяжкості грипу в країні в цілому залишаються від помірних до низьких, але показники госпіталізації відрізняються в залежності від вікової групи, причому високі показники спостерігаються серед дітей і молодих людей. Відсоток смертей, пов’язаних з пневмонією та грип, перевищує епідемічний поріг. Це може бути пов’язано зі смертністю від пневмонії через COVID-19.