У Вісконсині підтвердили випадок захворювання на новий вид свинячого грипу

У цьому сезоні було зареєстровано три нових віруси грипу A – один вірус A (H3N2) v і два віруси A (H1N1) v

Вісконсин повідомив про одне зараження людини новим вірусом грипу А. Дитина була інфікована вірусом грипу типу A (H1N1) (A (H1N1) v. Вона не була шпиталізована  і повністю одужала.

 Розслідування джерела інфекції показало, що пацієнт мав прямий контакт зі свинями. Передачу від людини до людини не виявлено, повідомляє CDC.

Читайте ще: Нетоксичні та з противірусними механізмами дії: цікаві факти про флавоноїди

Це перша інфекція, викликана вірусом грипу A (H1N1) v, що виявлена в США в 2021 році, і третя нова інфекція, викликана вірусом грипу A (один вірус A (H3N2) v і два вірусу A (H1N1) v), що зафіксована протягом 2020-2021 років.

Раніше в CDC повідомляли про випадок варіанту H1N1 (H1N1v) за участю жителя Північної Кароліни, який щодня контактував зі свинями. Ця людина була інфікована вірусом грипу A (H1N1) варіант (A (H1N1) v) в 2020 році.

Раннє виявлення та розслідування випадків інфікування людей новими вірусами грипу A мають вирішальне значення для більш повного розуміння ризику зараження і вжиття відповідних заходів охорони здоров’я.

Нагадаємо, в Європі в цьому сезоні в цілому 816 зразків дали позитивний результат на віруси грипу, 37 з дозорних джерел і 779 з недозорних джерел, при цьому були виявлені віруси типу A (обидва підтипи) і типу B (обидві лінії).