У Європі фіксують випадки свинячого грипу

У Європі фіксують випадки свинячого грипу

Загроза твіндемії досить висока: у світі разом із коронавірусом набирає обертів поширення грипу

Україна, Албанія, Казахстан, Норвегія та Естонія повідомляють про поширену активність грипу середньої інтенсивності. Сім країн, зокрема Словенія, Угорщина, Франція та Ізраїль, фіксують сезонну активність грипу понад 10%, повідомляє ECDC та Європейське регіональне бюро ВООЗ.

У Європі загалом активність грипу почала підвищуватися наприкінці минулого року, при цьому між країнами спостерігалися різні рівні активності вірусу. Повідомляється про переважання вірусів A(H3), хоча деякі країни, наприклад, Франція, повідомили про спільну циркуляцію A(H3) та A(H1)pdm09 (так званого «свинячого грипу»).

Загальні зведені оцінки EuroMOMO смертності від усіх причин для європейських країн показали суттєве підвищення надмірної смертності за останній місяць. Перевищення спостерігалося переважно серед людей похилого віку (65 років і старше).

Тим часом спорадична активність грипу спостерігається у всіх штатах США. За оцінками CDC цього сезону було зареєстровано не менше 2,2 мільйона випадків захворювання на грип, 22 000 госпіталізацій та 1300 смертей від грипу. Віруси грипу A(H3N2) найбільш часто виявлялися цього сезону в країні.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.