Українці скуповують вітаміни, заспокійливі та противірусні препарати – дані Liki24.com

Попит на вітаміни в Україні суттєво зріс за останні два тижні, кількість пошукових запитів на цю групу на сайті сервісу Liki24.com збільшилася у понад 4,5 рази, і продовжує зростати, повідомили Liki24.com агентству “Інтерфакс-Україна”.

У компанії відзначили, що такий попит обумовлений не лише сезонним зростанням кількості застудних захворювань, а й постійними повідомленнями в ЗМІ про необхідність зміцнення імунітету в період епідемії COVID-19.

“Найчастіше користувачі сервісу шукають вітамін “D”- як для дорослих, так і для дітей. За останні два тижні жовтня кількість таких запитів зросла вдвічі. Попит на цинк збільшився у сім разів, а на вітамін “С” – в 10 разів. Проте, наукових доказів того, що прийом вітамінів запобігає зараженню вірусними захворюваннями, немає. При цьому ціни на вітаміни та інші біологічно активні добавки в аптеках залишаються стабільними: від 104 грн для вітаміну “D”, від 4 грн для вітаміну “C” і від 49 грн для цинку “, – йдеться в повідомленні.

До того ж, дефіциту вітамінів  в аптеках України не спостерігається. Винятком є ​​цинк, перебої в його поставках зафіксовані в останній тиждень жовтня.

Читайте також: Противірусні препарати для дітей: міф чи порятунок?

“Окрім вітамінів, у жовтні українці купили значно більше термометрів і пульсоксиметрів (приладів для моніторингу пульсу і  кисню у крові). Серед інших медикаментів, зберігається високий попит на парацетамол, антибіотики і препарат Дексаметазон, який в Україні використовують при лікуванні хворих на коронавірус. Також, продовжує лідирувати за кількістю запитів препарат Протефлазид “, – додали в Liki24.com.

Компанія  зазначила, що від початку карантину заспокійливі препарати стабільно входять до п’ятірки лідерів з продажу та кількістю пошукових запитів.

Сервіс Liki24.com з пошуку і доставки ліків співпрацює з більш ніж 5 тис. аптек по всій Україні. Щомісяця сайт сервісу відвідує понад 2,5 млн осіб.

Читайте також: «Білі плями» протоколу лікування COVID-19, або МОЗ запрошує в реанімацію