Уляна Супрун

Уляна Супрун пропонує тестувати невипробувані ліки на українцях, які хворі на Сovid-19 (відео)

Під час дистанційного інтерв’ю, яке взяв у Уляни Супрун мер Львова Андрій Садовий, колишня в.о. міністра охорони здоров’я запропонувала використовувати українських пацієнтів, інфікованих коронавірусом, для експериментів з лікарськими препаратами. Очевидно, західними – оскільки Українсько розробки пані Супрун послідовно дискредитує.

«Зараз є деякі ліки, які пробують, раптом, вони, можливо, допоможуть, – зазначила Супрун. – Ще не знайшли нічого, що може вилікувати. Але були деякі ліки, щодо яких здалося, що вони можуть зменшити час до одужання або поліпшити стан тих людей, які в найгіршому стані. Деякі з них – противірусні, деякі – проти малярії, як ми чули, ну, і є інші ліки. Багато з них експериментальні. І цілком нормально, щоб Україна долучилася до цих клінічних випробувань. Щоб ми теж дали можливість нашим пацієнтам випробувати (якщо вони обізнані, що все це експериментально і що немає доказів, чи працють ліки чи не працють), але наші пацієнти можуть стати частиною світового знання, науки, щоб показати, чи працюють ці ліки».

За такої готовності до експериментів над пацієнтами стає особливо дивним, що тижнем раніше Уляна Супрун взяла участь (якщо не була ініціатором) у широкомасштабній кампанії по дискредитації українського противірусного препарату з діючою речовиною протефлазід, що несподівано охопила десятки провідних сайтів завдяки «Бігус-інфо».

Виникає закономірне питання: чому напередодні,  в випадку з цією діючою речовиною екс в.о.міністра не запропонувала, українцям стати «частиною світової науки», «щоб Україна долучилася до його клінічних випробувань» і «щоб ми  дали можливість нашим пацієнтам випробувати» українську розробку.

А негайно перейшла на грубості і різкості на кшталт «фуфломіцін» і «академік-шахрай» (на адресу глави Національної Академії Медичних наук України, який висловився за включення названої діючої речовини в протоколи лікування коронавирусної інфекції).

Тоді як у випадку «деяких діючих речовин проти малярії» Уляна Супрун зовсім не стала винаходити жартівливих слів на кшталт «фуфлоквеніл» або «фуфлохлорохін». Важко уявити собі, що пані Супрун не знає про те, що при вирішенні МОЗ внести в протокол лікування Сovid-19 хлорохін і потім зробити його масову держзакупівлю, були проігноровані відомі факти про фатальні побічні ефекти хлорохину і його похідних. Через яких, наприклад, в Швеції від використання будь-яких хлорохінових препаратів відмовилися; в США помер один чоловік і знаходиться в реанімації другої.

У разі ж ненависної Уляні Супрун діючої речовини протефлазід значущі побічні ефекти ніколи не реєструвалися. Більш того – навряд чи автор «шокової терапії» української медичної системи не знає про те, що китайські та канадські вчені активно вже місяць ведуть клінічні випробування у групі з 1000 хворих препарату з аналогічною діючою речовиною, отриманою з флавоноїдів … Які, на думку дослідників , здатні забезпечувати організму захист від широкого спектру вірусів. Ці висновки нещодавно підтвердили і в Таїланді та Індонезії, де також вивчають дію флавоноїдів на Сovid-19.

Тобто, результати досліджень, проведених в Україні з давно відомим і безпечним препаратом, аналогічні результатам наукових робіт в Китаї, Канаді, Індонезії, Таїланді. Однак пані Супрун про те не відає. І пропонує українцям спробувати на собі важку хімію.

Може, причина в тому, що український розробник-виробник запропонував поставити препарат в лікарні України безкоштовно?

 

Читайте також: Український препарат блокує коронавірус – опубліковано офіційний звіт