В Індії від свинячого грипу померла жінка

За прогнозами, свинячий грип вируватиме в цьому сезоні і в Україні

47-річна жінка померла від свинячого грипу в Тамілнаді – штаті в Південній Індії.

Згідно з повідомленнями, пацієнтка, яка отримала позитивний результат на свинячий грип H1N1, була госпіталізована в Державну лікарню імені Махатми Ганді (MGMGH) 16 листопада.

Жінка померла у вівторок, 19 листопада. Лікарям не вдалося їй допомогти, передає THE News Minute

За повідомленнями, це перший випадок захворювання H1N1, зареєстрований в цьому році в окрузі. Членам сім’ї жінки було призначено лікування для запобігання поширенню інфекції.

В Європі переважає поширення вірусів A H3N2 і сумнозвісного H1N1, один з найбільших спалахів якого стався в 2009 році і отримав назву “свинячого грипу”

Крім того, було встановлено, що в 98% випадків грипу, підтверджених з початку жовтня в Японії, виявлено штам H1N1. Свинячий грип або H1N1 викликаний вірусом грипу А. Висока температура, кашель, нездужання, біль у горлі, нудота, головний біль і блювота є найбільш поширеними симптомами грипу.

За прогнозами, свинячий грип вируватиме в цьому сезоні і в Україні. Протягом сезону 2019/2020 на грип та ГРВІ перехворіє від 4,8 млн до 6,7 млн ​​українців. Такі останні дані Центру громадського здоров’я МОЗ. Фахівці очікують дві хвилі підйому захворюваності: в грудні і в кінці січня 2020 року, а також на початку лютого, з можливим піком на четвертому тижні наступного року.