В Індії від свинячого грипу померла жінка

В Індії від свинячого грипу померла жінка

За прогнозами, свинячий грип вируватиме в цьому сезоні і в Україні

47-річна жінка померла від свинячого грипу в Тамілнаді – штаті в Південній Індії.

Згідно з повідомленнями, пацієнтка, яка отримала позитивний результат на свинячий грип H1N1, була госпіталізована в Державну лікарню імені Махатми Ганді (MGMGH) 16 листопада.

Жінка померла у вівторок, 19 листопада. Лікарям не вдалося їй допомогти, передає THE News Minute

За повідомленнями, це перший випадок захворювання H1N1, зареєстрований в цьому році в окрузі. Членам сім’ї жінки було призначено лікування для запобігання поширенню інфекції.

В Європі переважає поширення вірусів A H3N2 і сумнозвісного H1N1, один з найбільших спалахів якого стався в 2009 році і отримав назву “свинячого грипу”

Крім того, було встановлено, що в 98% випадків грипу, підтверджених з початку жовтня в Японії, виявлено штам H1N1. Свинячий грип або H1N1 викликаний вірусом грипу А. Висока температура, кашель, нездужання, біль у горлі, нудота, головний біль і блювота є найбільш поширеними симптомами грипу.

За прогнозами, свинячий грип вируватиме в цьому сезоні і в Україні. Протягом сезону 2019/2020 на грип та ГРВІ перехворіє від 4,8 млн до 6,7 млн ​​українців. Такі останні дані Центру громадського здоров’я МОЗ. Фахівці очікують дві хвилі підйому захворюваності: в грудні і в кінці січня 2020 року, а також на початку лютого, з можливим піком на четвертому тижні наступного року.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.