температура термометр

В Україні знову зростає захворюваність на грип та ГРВІ

Після тимчасового затишшя в країні знову розбушувався грип. Медики фіксують зростання захворювання за останній тиждень

Так, станом на 10 березня в Запорізькій області рівень захворюваності на грип та ГРВІ збільшився на 3,4%. У тому числі в школах через хворобу кількість відсутніх учнів збільшилася з 7% до 8%.

У перший тиждень весни за допомогою в медустанови Дніпропетровської області з симптомами грипу та ГРВІ звернулося понад 16 тис. Чоловік. Це на 1,7% більше в порівнянні з попереднім тижнем

За повідомленням державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України», за останній тиждень в області на грип та ГРВІ захворіло на 294 людини більше, ніж минулого тижня. Значне зростання захворювання відзначається серед дітей 5-14 років

За період з 2 по 8 березня у Львові і області на грип та ГРВІ захворіли 14974 осіб, що на 1236 випадків більше, ніж на попередньому тижні. Про це інформують в обласному лабораторному центрі МОЗ.

У столиці також спостерігається зростання захворюваності на грип та ГРВІ на 3,2% в порівнянні з попереднім тижнем. Зростання захворюваності відбулося за рахунок як дорослого, так і дитячого населення. Дітей захворіло – 9144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5055 осіб (зростання на 2,1%)

Читайте ще: Лікування грипу в домашніх умовах: поширені помилки

У той же час, сусідня Білорусь також повідомила про зростання випадків ГРВІ. Через підвищення рівня захворюваності в лікарнях і поліклініках Білорусі введений «масковий» режим.