Європа повідомляє про збільшення смертності через грип

Європейців «косить» свинячий грип, який зараз бушує в регіоні

Активність грипу продовжує зростати в Європі: 1 країна повідомила про вкрай високу, 3 – про високу і 12 – про середню інтенсивність захворювання. У більшості держав-членів і територій на всій протяжності Регіону зареєстрована широко поширена активність грипу. Болгарія, Люксембург, Туреччина та Словенія повідомляють про високу і дуже високу інтенсивності грипу, повідомляє Європейський центр профілактики та контролю захворювань

Частка позитивних на віруси грипу зразків за тиждень з 20 по 26 січня, склала в цілому 47%. Відзначено спільна циркуляція вірусів грипу обох типів – А і В з переважанням (69%) вірусів типу А.

У більшості зразків від пацієнтів з важкими формами грипу виявлені віруси грипу типу А. За даними за тиждень з 2910 досліджених дозорних зразків дали позитивний результат на віруси грипу: 68% – тип А; 32% – тип В.

Читайте ще: Грип та ГРВІ у дітей можуть спровокувати втрату слуху

Зведений аналіз даних, що надійшли з країн і регіонів (загальним числом 21), продемонстрував тенденцію до зростання смертності протягом останніх тижнів. За період з початку сезону серед госпіталізованих пацієнтів, інфікованих вірусом грипу, в більшості випадків (94%) виявлялися віруси грипу типу А.