смерть в европі від коронавірусу

Європу охоплює хвиля грипу і є перша смерть від коронавірусу

Свинячий грип не здає свої позиції в Європі, тим часом у Франції – перша смерть від коронавірусу

За даними за тиждень який завершився 9 лютого, 24 з 33 держав і територій з встановленими значеннями епідемічного порогу для грипоподібних захворювань, повідомили про активність, що перевищує фонові рівні. До цього числа входять 2 країни (Республіка Молдова і Російська Федерація) на сході, 3 (Ірландія, Литва та Норвегія) на півночі, 9 країн на півдні і 10 на заході Регіону. Про це повідомляє Європейський центр профілактики та контролю захворювань

11 з 16 держав з встановленими значеннями епідемічного порогу для гострих респіраторних інфекцій, повідомили про активність ГРІ. До цього числа входять 4 країни на сході, 1 (Литва) на півночі, 4 країни на півдні і 2 (Словаччина і Чеська Республіка) на заході.

З 46 країн, що представили дані про інтенсивність грипу за тиждень, 8 повідомили про фонову активність, 15 – про низьку і середню, 5 про високу і 3 (Греція, Люксембург і Словенія) про дуже високу інтенсивність грипу.

2 країни (Азербайджан і Таджикистан) повідомили про відсутність активності грипу, 3 (Ірландія, Литва та Словаччина) – про локальне поширення, 31 країна (в різних частинах Регіону) – про широко поширену активність грипу

Читайте ще: У лікуванні грипу не можна гаяти жодної хвилини

Як і раніше, в Європі домінує поширення грипу A (H1N1) pdm09.

Тим часом, У Франції зареєстрували першу в Європі смерть від коронавірусу. Там помер 80-річний турист з Китаю. Із 25 січня він перебував на карантині в паризькій лікарні.