Європу охоплює хвиля грипу і є перша смерть від коронавірусу

Європу охоплює хвиля грипу і є перша смерть від коронавірусу

Свинячий грип не здає свої позиції в Європі, тим часом у Франції – перша смерть від коронавірусу

За даними за тиждень який завершився 9 лютого, 24 з 33 держав і територій з встановленими значеннями епідемічного порогу для грипоподібних захворювань, повідомили про активність, що перевищує фонові рівні. До цього числа входять 2 країни (Республіка Молдова і Російська Федерація) на сході, 3 (Ірландія, Литва та Норвегія) на півночі, 9 країн на півдні і 10 на заході Регіону. Про це повідомляє Європейський центр профілактики та контролю захворювань

11 з 16 держав з встановленими значеннями епідемічного порогу для гострих респіраторних інфекцій, повідомили про активність ГРІ. До цього числа входять 4 країни на сході, 1 (Литва) на півночі, 4 країни на півдні і 2 (Словаччина і Чеська Республіка) на заході.

З 46 країн, що представили дані про інтенсивність грипу за тиждень, 8 повідомили про фонову активність, 15 – про низьку і середню, 5 про високу і 3 (Греція, Люксембург і Словенія) про дуже високу інтенсивність грипу.

2 країни (Азербайджан і Таджикистан) повідомили про відсутність активності грипу, 3 (Ірландія, Литва та Словаччина) – про локальне поширення, 31 країна (в різних частинах Регіону) – про широко поширену активність грипу

Читайте ще: У лікуванні грипу не можна гаяти жодної хвилини

Як і раніше, в Європі домінує поширення грипу A (H1N1) pdm09.

Тим часом, У Франції зареєстрували першу в Європі смерть від коронавірусу. Там помер 80-річний турист з Китаю. Із 25 січня він перебував на карантині в паризькій лікарні.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.