За минулий тиждень в Україні - 164,5 тисячі хворих на ГРВІ

За минулий тиждень в Україні – 164,5 тисячі хворих на ГРВІ

Протягом тижня, що тривав з 2 до 8 листопада, на ГРВІ захворіли 164 ,5 тисяч осіб, із них 30,6% — діти віком до 17 років

Інтенсивний показник захворюваності  населення на 10,3% менше епідемічного порогу по Україні.

У більшості регіонів України активність грипу та ГРВІ була на неепідемічних рівнях. Порте у Волинській, Донецькій, Житомирській, Сумській та Черкаській областях зареєстровано перевищення епідемічного порогу — від 2,8% до 19,1%, повідомляє Центр громадського здоров’я.

Госпіталізовано 1,5% від загальної кількості захворілих осіб. Найбільше серед госпіталізованих — дітей до4 років та дорослих у віці 30–64 роки.

За минулий тиждень зареєстрували 12 осіб з грипоподібним захворюванням та 19 з тяжкою гострою респіраторною інфекцією , зразки матеріалів для визначення грипу не брали. 

Читайте ще: Грип у вагітних: подвійна відповідальність за здоров’я матері та майбутньої дитини

У столиці України протягом минулого тижня, 2-8 листопада, спостерігалося підвищення рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 14%.  Зростання захворюваності відбулося за рахунок як дитячого, так і дорослого населення. Серед школярів захворюваність зросла на 22,5% 

Упродовж минулого тижня щеплення  проти грипу зробили майже  20, 5 тисяч мешканців України, а з початку епідемічного сезону – 50 тисяч осіб.