За тиждень в Україні виявили 5 випадків інфікування грипом, переважно свинячим

За тиждень в Україні виявили 5 випадків інфікування грипом, переважно свинячим

В країні активізувалась циркуляція грипу

Лише за останній тиждень виявлено 5 випадків інфікування, тоді як за весь сезон, який розпочався з 28 вересня, було 10 випадків.  Переважають випадки пандемічного свинячого грипу А(Н1)pdm09. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ

За результатами лабораторного дослідження за тиждень методом ПЛР у 5 із 68 зразків матеріалів визначено віруси грипу: 4 — типу А(Н1)pdm09, 1 — типу А не субтипований.

З початку сезону зафіксовано 8 випадків свинячого грипу, а також у 2 випадках вірус грипу А не віднесли до жодної лінії.

Усього на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, за тиждень захворіло 113 200 осіб, найвищий показник — у Київській області, найменший — у Харківській.

Читайте ще: ГРВІ у дітей можуть бути причиною бронхіальної астми

З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 187 628 людей, зокрема 89 566 осіб із груп медичного та епідемічного ризиків

з 28 вересня до 31 січня 2021 року перехворіло 7,2% населення країни, госпіталізовано 52 402 осіб, із них 34,3% — діти віком до 17 років.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.