39 тисяч українців захворіло ГРВІ минулого тижня

39 тисяч українців захворіло ГРВІ минулого тижня

На минулому  тижні на ГРВІ захворіло 39 145 людей, 41,5% з яких — діти віком до 17 років

Госпіталізовано 3,2% загальної кількості захворілих осіб. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0–4 роки, найменше — серед осіб віком 65 років і старше. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я

За даними 6 дозорних центрів зареєстровано 22 пацієнти, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ), та 85 випадків  тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ). Про летальні випадки не повідомляється.

Загалом, з 30 вересня 2019 року до 3 травня 2020 року перехворіло 12,7% населення країни, госпіталізовано 158 009 осіб, із них 72,5% — діти віком до 17 років, зареєстровано 71 летальний випадок через ускладнення грипу. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 238 047 жителів України.

Читайте ще: В Європі переважає циркуляція грипу типу А

За даними бюлетеня Європейського центру профілактики та контролю захворювань у Молдові, Польщі та Росії інтенсивність грипу на минулому тижні була на міжсезонному рівні, у Словаччині — на низькому. Словаччина та Росія звітували про спорадичне географічне поширення захворювання.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.