Грип у США забрав уже 10 тисяч життів

У той час як новий коронавірус лякає своєю незвіданістю, сезонний грип убив 10 000 людей в США в цьому сезоні

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, в США не менше 19 мільйонів чоловік захворіло на грип, і 180 тисяч з них опинилося в лікарні. За оцінками CDC, в цьому сезоні не менше 21 мільйона чоловік захворіє на грип в США. За словами лікарів, сезон грипу, який почався у вересні і може тривати до травня, в даний час знаходиться на піку і становить велику загрозу для США, ніж новий коронавірус. Хоча, незаперечно те, що рівень смертності від коронавіруса вищий на загальне число хворих і ніхто не знає чого чекати від цього нового захворювання, повідомляє CNBC

«Два відсотки смертей (від коронавіруса- ред.) все ще є важкими випадками, якщо порівнювати їх з летальним результатом від сезонного грипу», – заявив журналістам у середу доктор Майк Райан, виконавчий директор програми ВООЗ з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я.

Тим часом, деякі медичні працівники та аналітики вважають, що число випадків коронавіруса насправді набагато вище, ніж заявляють офіційно.

Читайте ще: Що сьогодні відомо про віруси ГРВІ та як з ними боротися?

Два віруси мають подібні симптоми, які, як побоюються деякі чиновники охорони здоров’я, можуть стати причиною неправильної діагностики. Загальні симптоми грипу включають лихоманку, кашель, біль у горлі та біль. Коронавірусні симптоми включають лихоманку, кашель і задишку, згідно CDC.

Медики США закликають приділяти достатньо часу не тільки проблеми коронавіруса, а й сезонного грипу, який не повинен залишатися “у тіні”.