Тайвань боїться коронавіруса, поки місцеві жителі помирають від свинячого грипу

Тайвань боїться коронавіруса, поки місцеві жителі помирають від свинячого грипу

У Тайвані борються з коронавірусом, а тим часом там вже близько 60 жертв свинячого грипу

На Тайвані, де зареєстрували 10 випадків зараження, посилюють заходи по боротьбі з коронавірусом. Іноземцям, які перебували на території материкового Китаю протягом останніх 14 днів, буде заборонений в’їзд на Тайвань. Крім того, берегова охорона Тайваню посилила патрулювання навколо курортного острова Пенху для розгону рибальських човнів, які вторгаються в води острова.

Читайте ще: Грип та ГРВІ у дітей можуть спровокувати втрату слуху

Поки йде боротьба з коронавірусом, від якого на Тайвані поки ніхто не помер, збільшується число жертв від свинячого грипу. На Тайвані він забрав уже 56 людських життів за останні три місяці. Респіраторна недостатність, викликана вірусом H1N1, виявилася дуже небезпечною для жителів Тайваню.

Всього з початку жовтня 2019 року на Тайвані був зареєстрований 771 випадок свинячого грипу, пише South China Morning Post.

H1N1 був переважаючим типом вірусу в Тайвані за минулі три місяці.

Нагадаємо, в Україні також переважає циркулювання пандемічного грипу H1N1. У більшості випадків, люди гинуть саме через ускладнення цього виду грипу. У нашій країні на грип і ГРВІ перехворіло понад 2,5 мільйонів чоловік.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.