Канабіс продемонстрував ефективність проти коронавірусу

Канабіс продемонстрував ефективність проти коронавірусу

У ході дослідження сполуки канабісу не дозволили вірусу, що викликає Covid-19, увійти в здорові клітини людини

Дослідники з Університету штату Орегон заявили, що дві сполуки, які зазвичай зустрічаються в коноплі -CBGA і CBDA, продемонстрували здатність захистити людину від зараження коронавірусом, повідомляє Вloomberg.

Дослідники протестували дію сполук проти альфа- та бета-варіантів вірусу в лабораторних умовах. Вони зв’язалися із шиповидними білками, виявленими у вірусі, та заблокували етап, який вірус використовує для зараження людей.

До речі, ці сполуки не є психоактивними речовинами, такими як ТГК, їх зазвичай приймають у вигляді біодобавок перорально.

Читайте ще: Часті бустерні уколи вакцин від коронавірусу можуть нашкодити

Раніше повідомлялося, що медичний канабіс може бути корисним при застуді та грипі, зменшуючи запалення, знижуючи больові симптоми, покращуючи сон та загальне самопочуття.

Передбачається, що канабідіол, що міститься в марихуані, може полегшити перебіг коронавірусної хвороби у важких пацієнтів і навіть запобігти цитокіновому шторму, але ці дані ще вимагають підтверджень.

Нагадаємо, медичний канабіс узаконений не в усіх країнах.

Будь-яке лікування варто проводити лише зі схвалення лікаря.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.