Людина, хвора на коронавірус, може залишатися заразною через 10 днів

Людина, хвора на коронавірус, може залишатися заразною через 10 днів

Нове дослідження показує, що кожна десята людина все ще може бути заразною через десять днів захворювання

Згідно з новим дослідженням, проведеним Ексетерським університетом та фінансованим Animal Free Research UK, кожна десята людина може мати високі рівні SARS-CoV-2 після 10-денного карантину, повідомляє МedicalХpress.

У дослідженні взяли участь 176 осіб, які дали позитивний результат на коронавірус.

Робота показала, що 13% людей все ще мали значні рівні вірусу через 10 днів, а це означає, що вони можуть бути заразними. У деяких людей ці рівні зберігалися до 68 днів.

Крім того, огляд 79 статей з усього світу показав, що вірусне навантаження при «Омікроні» може бути максимальним на п’ятий день. Люди з безсимптомним перебігом коронавірусу, найчастіше, менш заразні.

Читайте ще: Укладачам протоколу лікування коронавірусної хвороби поставили кілька незручних запитань

 

Тим часом, нову мутацію “Омікрону” виявили у шведському місті Упсалі. Підваріант зареєстрували у трьох осіб, він отримав назву BA.2. Раніше цю мутацію штаму Омікрон також виявили в Норвегії та Данії, а також в Калькутті.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.