Хронічні хвороби збільшують ризик важкого перебігу грипу

Хронічні хвороби збільшують ризик важкого перебігу грипу

Люди з астмою, серцевими захворюваннями, діабетом та іншими хронічними захворюваннями мають більш високий ризик ускладнень грипу, які можуть привести до госпіталізації або смерті

Протягом останніх сезонів грипу 9 з 10 осіб, госпіталізованих з грипом, мали хоча б одне основне захворювання, повідомляє CDC.

Люди, які страждають на астму, піддаються більш високому ризику розвитку серйозних ускладнень, у них грип може викликати подальше запалення дихальних шляхів і легень.

Серед дорослих, госпіталізованих з грипом протягом останніх сезонів грипу, серцеві захворювання були одним з найбільш поширених хронічних станів – близько половини дорослих, госпіталізованих з грипом, страждають серцевими захворюваннями. Грип пов’язаний з почастішанням серцевих нападів і інсультів.

Читайте ще: На порозі сезон грипу

В останні сезони близько 30% дорослих, госпіталізованих з грипом, страждали на діабет. Гострі захворювання, такі як грип, можуть ускладнювати контроль рівня цукру в крові і провокувати його скачки.

Хронічна хвороба нирок послаблює імунну відповідь, що може ускладнити імунній системі боротьбу з інфекціями. Люди з ХХН схильні до ризику важкого захворювання на грип.

Люди з ожирінням, порушенням нервового розвитку, захворюванням крові, легень, серця, печінки, ендокринними розладами, порушенням обміну речовин також схильні до високого ризику ускладнень через грип.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.