Кориця допоможе запобігти діабету 2 типу

Кориця допоможе запобігти діабету 2 типу

Кориця – це не тільки ароматна пряність, але й ефективний лікарський засіб. Вчені вже давно вивчають властивості кориці, яка здатна збільшити кількість антиоксидантів, що позитивно позначається на стані серця та сприяє зниженню цукру в крові

Саме останньою властивістю зацікавилися лікарі Діабетичного центра «Джослін» в Бостоні (США). На їхню думку, кориця допомагає контролювати цукор в крові у людей з предіабетом і здатна уповільнити перехід до діабету 2 типу, пише academic.oup.com

За оцінками вчених, тільки в США 90 млн осіб мають предіабет – стан, коли рівень цукру в крові вище норми і з часом призводить до діабету 2 типу. Тому дуже важливо почати лікування предіабету якомога раніше.

Читайте ще: Трахеїт при застуді у дитини: як не дозволити вірусу спуститися в легені

Одним з безпечних профілактичних засобів для цього захворювання може стати звичайна кориця. Вчені провели дослідження, яке показало позитивний ефект від додавання кориці до раціону для підтримки стабільного рівня цукру в крові. Учасники приймали по капсулі кориці в дозуванні 500 мг протягом 12 тижнів.

Такі добавки з корицею знижували рівень глюкози в крові та покращували реакцію організму на прийом їжі з вуглеводами, що є відмінними ознаками предіабету. Кориця добре переносилася учасниками і не викликала побічних ефектів. А значить, така харчова добавка може бути рекомендована пацієнтам з предіабетом.