Можливість захворіти на COVID-19 стала менше хвилювати українців

Можливість захворіти на COVID-19 стала менше хвилювати українців

Більше занепокоєння з приводу можливого захворювання висловлюють люди старшого віку та жінки

У порівнянні з попередніми опитуваннями, серед громадян України знизився рівень хвилювання через те, що вони особисто або їхні близькі захворіють на коронавірус. Такі дані за результатами вивчення громадської думки наводить Соціологічна група «Рейтинг», пише портал iViche

16% респондентів вважають, що вже перехворіли або хворіють на COVID-19. 80% респондентів вважають, що не хворіли і 4% не змогли відповісти на запитання. Щодо більшості тих, хто зазначив, що перехворів, то їх зафіксовано в містах в середній віковій групі (30–59 років).

Через те, що на COVID-19 можуть захворіти особисто, хвилюються близько 40% опитаних (у листопаді 2020 року таких було 57%). Щодо можливого захворювання близьких і рідних переживають 78% (у листопаді – 87%). При цьому більше занепокоєння з приводу можливого захворювання висловлюють люди старшого віку та жінки.

Читати ще: Як харчуватися, аби підвищити імунітет

Опитування проводилося 14–16 січня 2021 року. Методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонів було опитано 1 600 респондентів у віці від 18 років і старше. Статистична похибка не перевищує 2,5%.