Гриппом и ОРВИ в Украине уже переболело 16% населения

На грип та ГРВІ в Україні вже перехворіло 16% населення

Наразі інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ в Україні на 28,3% вище аналогічного періоду минулого сезону

Протягом минулого тижня на ГРВІ захворіли 197 445 осіб, із них 30,7% — діти віком до 17 років, повідомляє ЦГЗ МОЗ.

Показник захворюваності відповідає низькому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

Низький рівень активності зберігається в 11 областях України та місті Києві (у столиці рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 33,7%)

В усіх інших областях України зареєстрована епідемічна активність різної інтенсивності. Так, в Рівненській, Кіровоградській, Житомирський, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та Сумській областях інтенсивні показники захворюваності на ГРВІ перевищили епідемічний поріг від 2,6% до 18,5%, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. В Луганській, Волинській, Черкаській, Тернопільській та Донецькій області перевищення епідемічного порогу свідчить про високий рівень інтенсивності епідемічного процесу.

За даними 6 дозорних закладів охорони здоров’я за тиждень зареєстровано 57 пацієнтів, клінічний стан яких підлягав визначенню грипоподібного захворювання та 273 пацієнти з тяжкою гострою  респіраторною інфекцією.

Читайте ще: Як мікрофлора дихальних шляхів впливає на імунітет

З 28 вересня до 25 квітня 2021 року перехворіло 16% населення країни, інтенсивний показник захворюваності на 28,3% вище аналогічного періоду минулого сезону

З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 196 337 осіб.