На грип та ГРВІ в Україні вже перехворіло 16% населення

На грип та ГРВІ в Україні вже перехворіло 16% населення

Наразі інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ в Україні на 28,3% вище аналогічного періоду минулого сезону

Протягом минулого тижня на ГРВІ захворіли 197 445 осіб, із них 30,7% — діти віком до 17 років, повідомляє ЦГЗ МОЗ.

Показник захворюваності відповідає низькому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

Низький рівень активності зберігається в 11 областях України та місті Києві (у столиці рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 33,7%)

В усіх інших областях України зареєстрована епідемічна активність різної інтенсивності. Так, в Рівненській, Кіровоградській, Житомирський, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській, Чернігівській та Сумській областях інтенсивні показники захворюваності на ГРВІ перевищили епідемічний поріг від 2,6% до 18,5%, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. В Луганській, Волинській, Черкаській, Тернопільській та Донецькій області перевищення епідемічного порогу свідчить про високий рівень інтенсивності епідемічного процесу.

За даними 6 дозорних закладів охорони здоров’я за тиждень зареєстровано 57 пацієнтів, клінічний стан яких підлягав визначенню грипоподібного захворювання та 273 пацієнти з тяжкою гострою  респіраторною інфекцією.

Читайте ще: Як мікрофлора дихальних шляхів впливає на імунітет

З 28 вересня до 25 квітня 2021 року перехворіло 16% населення країни, інтенсивний показник захворюваності на 28,3% вище аналогічного періоду минулого сезону

З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 196 337 осіб.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.