Нещеплених від грипу канадців зобов’язали носити маски

У Канаді вводять нові правила поведінки під час сезону грипу: нещеплених людей просять не заходити до лікарень без масок

Vancouver Coastal Health впроваджує нові запобіжні заходи під час сезону грипу. Відвідувачів лікарень, центрів невідкладної первинної медичної допомоги або інших установ, які не зробили щеплення від грипу, VCH зобов’язує  носити медичну маску для запобігання передачі вірусу. Про це повідомляє GLOBAL NEWS.

«Грип може мати руйнівні наслідки для наших пацієнтів, тому що у багатьох є хронічні проблеми зі здоров’ям, включаючи ослаблену імунну систему, і вони більш чутливі до серйозних захворювань», – сказала медичний директор VCH доктор Міна Давар в прес-релізі.

VCH повідомляє про те, що щорічно в Канаді від грипу помирає близько 3 500 осіб, причому найбільш уразливі ті, хто знаходиться у лікарнях та установах довгострокового догляду за людьми похилого віку.

Розпорядження буде діяти до кінця сезону грипу, який, як заявляють у VCH, зазвичай закінчується в березні.

Читайте ще: В Англії виявили пташиний грип: в країні бояться поширення вірусу на Різдво

Нагадаємо, нещодавно вчені з’ясували, що дешеві маски захищають від зараження грипом та іншими гострими респіраторними вірусними захворюваннями так само ефективно, як і більш дорогі захисні маски з клапанами та фільтрами.

Фахівці нагадують, що маскою користуватися необхідно і хворій, і здоровій людині. Міняти їх потрібно кожні дві години, а використовувати повторно не можна.

До речі, модники з Японії вже багато років використовують медичні маски не тільки як засіб профілактики, але й як аксесуар. Мода на маски, прикрашені різними зображеннями, вже перекочувала й до Європи.