Платформа моніторингу здоров’я MoniHeal запустила оригінальний сервіс тестування на коронавірус

Новизна в тому, що додаток – онлайн-календар самотестування на коронавірус – може відстежувати симптоматику в динаміці.

Про це повідомляє MedOboz.

Онлайн-тест дає змогу в реальному часі відстежувати симптоматику і розвиток захворювання за умови, що самопочуття людини свідчить про можливе інфікування коронавірусом. Сервіс імплантований у нову медичну онлайн-систему MoniHeal, що постійно стежить за станом здоров’я людини, завдяки вбудованій оригінальній системі моніторингу. Згідно вбудованого графіку, що складений групою наукових співробітників Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, система пропонує пацієнтові та його сімейному лікарю план досліджень і аналізів, актуальних для поточного року життя людини.

Такий підхід дозволяє виявляти різні захворювання на ранніх стадіях.

До того ж, MoniHeal оснащена сучасною системою телемедицини, яка передбачає розширені можливості пошуку лікаря; онлайн-зв’язок із пацієнтом в будь-якому зручному форматі з архівуванням всіх відеоконсультацій; унікальний медархів з можливістю зберігання, легкого пошуку результатів досліджень і аналізів, а також побудови динаміки окремих показників; індивідуальний доступ лікаря до медичного архіву пацієнта; ведення лікарями класифікованих онлайн-картотек своїх клієнтів та багато іншого.

Читайте також: Провідний епідеміолог розповіла про розвиток епідемії, правильну профілактику і Протефлазід

Завдяки таким системним сервісам MoniHeal може стати справжньою знахідкою для обслуговування лікарями своїх пацієнтів віддалено в умовах карантину.

Тест на коронавірус Moniheal-Covid19 сконструйований за тією ж схемою моніторингу: він розрахований на перші 5 днів хвороби з моменту виникнення ранніх симптомів, характерних для грипу та ГРВІ, зокрема – для Сovid-19. Залежно від відповідей про симптоми захворювання – система обробляє результати і готує висновки-поради для подальших кроків людини. Для того, щоб отримати об’єктивний результат, пацієнту потрібно пройти весь цикл опитування. У разі наявності серйозних критичних симптомів, система наполягає на прийнятті радикальних кроків на початку або середині циклу.

Розробники попереджають, що результат даного обстеження не є повноцінним діагнозом: симптоматика Сovid-19, яку збирають і вивчають у всьому світі, може різнитися для кожного індивідуально і загальна картина періодично може змінюватися. Тому система самотестування розрахована на постійні оновлення. Але, на даний момент, є розуміння найнебезпечніших показників і симптомів, на які потрібно реагувати негайно. Тим часом, остаточні рішення повинні приймати лікарі, а остаточні відповіді давати лабораторні тести. У додатку зібрано інформацію, яка допоможе людині зорієнтуватися в суперечливому інформаційному середовищі і виділяти ті симптоми, які свідчать про підозру на новий коронавірус.

Подібні програми вже існують, проте інформація у них обмежена сукупністю відомих чинників, без динаміки, яка дуже важлива в спостереженні за будь-яким захворюванням.

Читайте також: Блогери, шоумени та диванні експерти оголосили війну вченим-вірусологам