Повідомляється про понад 400 офіційно підтверджених випадків грипу в Європі

Повідомляється про понад 400 офіційно підтверджених випадків грипу в Європі

10 людей потрапили з грипом в реанімацію

За тиждень, що тривав до 3 січня, 3 зразки з недозорних джерел в Європейському регіоні дали позитивний результат на вірус грипу: 2 типу A і 1 типу В. З початку сезону таких зразків було 407 (204 віднесли до типу A і 203 до типу B)

З 40 вірусів з субтипом A 10 виявилися вірусом A (H1) pdm09 і 30 – A (H3). З 203 вірусів типу B тільки 4 були віднесені до лінії походження: 3 B/Victoria і 1 B/Yamagata.

В цілому 415 зразків дали позитивний результат на віруси грипу: 8 з дозорних джерел і 407 з недозорних джерел.

З початку сезону було зареєстровано 10 госпіталізованих лабораторно підтверджених випадків грипу в відділеннях інтенсивної терапії (9 інфікованих вірусом типу A і 1 – вірусом типу B). Про це повыдомляє Європейське регіональне бюро ВООЗ

Читайте еще: В Україні фіксують випадки свинячого грипу

Комі того, з початку сезону було зареєстровано три лабораторно підтверджених випадки грипу (всі віруси типу B) в палатах поза відділень інтенсивної терапії: два випадки були у пацієнтів у віці 15-64 років (обидва з України) і один у пацієнта старше 65 років (з Чехії).

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.