Цього року від грипу може померти вдвічі більше людей, ніж зазвичай

Цього року від грипу може померти вдвічі більше людей, ніж зазвичай

Недавнє опитування показало, що третина людей не знають, що грип і Covid-19 можуть поширюватися одночасно

Керівники охорони здоров’я Великобританії заявляють, що цієї зими від грипу можуть померти до 60 000 людей в країні. Експерти висловили стурбованість з приводу масового зростання захворюваності на грип напередодні зими, повідомляє Daily Mail.

Цьогоріч проходить наймасштабніша кампанія проти грипу в історії NHS, в якій більше 35 мільйонів чоловік в Англії мають право на безкоштовну вакцинацію.

Було виявлено, що кількість госпіталізацій і випадків смерті від грипу і RSV може бути більш ніж удвічі більшою, ніж у звичайний рік, що призведе до 60 000 смертей від грипу і 40 000 госпіталізацій дітей з RSV.

Читайте ще: Мікробіом респіраторного тракту та його вплив на перебіг ГРВІ

До слова, недавнє опитування серед 3000 людей показало, що 32% не знали, що грип і Covid-19 можуть поширюватися одночасно, 26% не знали, що грип може бути смертельним, а 55% не здогадувалися, що від грипу можуть помирати тисячі людей. Майже кожен десятий вважає, що щеплення Covid захистить їх від грипу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.