У людей, одночасно інфікованих грипом і COVID-19, вища ймовірність смерті

У людей, одночасно інфікованих грипом і COVID-19, вища ймовірність смерті

Нове дослідження громадської охорони здоров’я Англії показує, що люди, інфіковані одночасно  грипом та коронавірусом в період з січня по квітень, були більш схильні до ризику важкого захворювання і смерті

Дослідження також показало, що більшість випадків коінфекції була у літніх людей, і більше половини з них померли. Люди старшого віку більш схильні до високого ризику захворювання на грип та зараження COVID-19, пише GOV.UK

Троє провідних медиків країни – доктор Івонн Дойл, професор Джонатан Ван-Там і доктор Нікіта Канані – закликають усіх пройти вакцинацію від грипу, оскільки нове дослідження Міністерства охорони здоров’я Англії (PHE) передбачає, що ризик смерті може подвоїтися, якщо одночасно підхопити грип та COVID- 19.

Зараз система охорони здоров’я країни працює над наданням безкоштовної вакцини проти грипу 30 мільйонам чоловік – найбільшому числу за всю історію спостережень.

Всім учням початкової школи буде запропонований «назальний спрей» від грипу.

Д-р Івонн Дойл, медична директорка Управління громадської охорони здоров’я Англії, сказала:

«Небезпечно відкидати грип як «просто» грип – він може бути надзвичайно серйозним і може призвести до госпіталізації, інвалідності або навіть смерті»

Д-р Нікітта Канані, лондонська лікарка загальної практики і медична директорка NHS по первинної допомоги, заявила:

«Мої колеги з NHS по всій Англії працюють наполегливіше, ніж будь-коли, щоб підготуватися до зими, включаючи розширення та адаптацію послуг, щоб люди могли безпечно і зручно отримувати необхідну допомогу і вакцинацію»

Читайте ще: Парагрип у дітей: сучасні можливості профілактики та лікування вірусної інфекції

Нагадаємо, світові виробники випустили рекордну кількість доз вакцин від грипу. Уряди різних країн сподіваються, що масова вакцинація допоможе зберегти місця в лікарнях, які можуть знадобитися під час чергового спалаху COVID-19.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.