У США народилися двійнята у різні роки: у 2021 та у 2022 році

У США народилися двійнята у різні роки: у 2021 та у 2022 році

В американському штаті Каліфорнія у новорічну ніч народилася двійня з різницею у 15 хвилин. Проте з’явилися немовлята на світ у різні дні, місяці та роки. Медики кажуть, що так буває дуже рідко

Як повідомляє nv, мешканка США Фатіма Мадрігал народила у новорічну ніч двійню. Її син Альфредо з’явився 31 грудня 2021 року о 23:45 за місцевим часом. А за 15 хвилин, тобто опівночі 1 січня 2022 року, народилася донька Ейлін. Таким чином дні народження двійнят припали на різні дні, місяці та роки. У  пологовому центрі запевнили, що такі випадки трапляються, але «раз на два мільйони».

Ана Абріл Аріас, сімейний лікар, яка працює у пологовому центрі, назвала народження двійнят одними із найбільш пам’ятних пологів у кар’єрі: «Це було дуже приємно – допомогти цим малюкам безпечно прибути сюди у 2021 та 2022 роки. Це чудовий початок нового року».

Неймовірне народження близнюків також викликало неабияке здивування у їхньої мами. «Для мене божевільно, що вони близнюки, але мають різні дні народження. Я здивована, але щаслива, що донька народилась опівночі», – каже Мадрігал.