В США развернули информационную кампанию против предиабета

У США розгорнули інформаційну кампанію проти предіабету

Американські організації охорони здоров’я розпочали кампанію освіти щодо предіабету – стану, який без контролю часто переростає у діабет II типу

Програма спрямована на підвищення інформованості населення про те, що до предіабету не можна ставитись легковажно, а також особлива увага приділяється тому, що його можна майже вилікувати, передає news-medical. «Життя іноді дає можливість внести невеликі зміни, які можуть вплинути на наше здоров’я і життя, – говорить доктор Крістофер Холлідей з Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC). – Діабет вражає всі частини тіла та може призвести до низки негативних наслідків для здоров’я, погіршити якість життя людини. Діагноз предіабету вже дає зрозуміти людям, що потрібно змінити курс і запобігти цьому руйнівному захворюванню, поки не стало пізно».

У США 88 мільйонів американців живуть із предіабетом, і 84% навіть не знають, що він у них є. Предіабет збільшує ризик розвитку діабету II типу, серцевих захворювань та інсульту. Доведено, що як тільки людина дізнається про свій стан, вона з більшою ймовірністю коригує спосіб життя (харчування, вагу та активність), щоб запобігти або відстрочити початок діабету II типу.

Читайте також: Що треба знати, аби не допустити розвиток пневмонії

«Підвищення інформованості про предіабет критично важливе, особливо зараз, коли пандемія COVID-19 вносить свої негативні складові у здоров’я, – каже доктор Джеральд Е. Хармон. – У рамках нашої кампанії ми прагнемо допомогти мільйонам людей, які живуть із предіабетом, дізнатися, чи є у них цей стан за допомогою онлайн-тесту».

Позбавитися стану предіабету можна шляхом індивідуальної зміни способу життя та профілактики діабету. У світлі пандемії COVID-19 етап підвищення обізнаності про діабет II типу приймає більш серйозний тон, ніж раніше. Мета дослідників така сама: забезпечити людей інструментами, що дозволяють їм дізнатися, на якій стадії вони знаходяться і які можуть зробити кроки в напрямку здоровішого способу життя. Розробники програми сподіваються залучити більше людей, щоб досягти значних та стійких змін.