В Україні фіксують дуже високий показник захворюваності на грип та ГРВІ

В Україні фіксують дуже високий показник захворюваності на грип та ГРВІ

У 16 областях України зареєстровано дуже високий рівень інтенсивності епідемічного процесу

Грип продовжує активізуватися в Україні. Протягом минулого тижня на ГРВІ захворіли майже 485 тисяч жителів країни, із них 32% — діти віком до 17 років. Інтенсивний показник захворюваності відповідає дуже високій інтенсивності епідемічного процесу (на 16,3% більше показника за аналогічний період минулого сезону).

Визначають випадки вірусів грипу типів А та В, парагрипу, аденовірусу, RS-вірусіу, риновірусу, бокавірусу, метапневмовірусу, повідомляє ЦГЗ МОЗ.

Також повідомлялося, що в Україні зріс ризик одночасного зараження двома вірусами – грипом і COVID-19, це може давати тривалі наслідки для організму. Зараз в Україні дуже високий рівень інтенсивності епідпроцесу обох гострих респіраторних вірусних інфекцій.

До речі, з початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 155,5 тисяч осіб.

За даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я і Європейського центру профілактики та контролю захворювань у Росії та Угорщині зареєстровано середню активність грипу, в Молдові та Словаччині — високу. В Угорщині та Румунії зафіксували спорадичне, у Словаччині та Росії — локальне, а в Молдові — широке географічне розповсюдження вірусів грипу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.