В Україні фіксують випадки грипу

В Україні фіксують випадки грипу

З 27 грудня до 2 січня в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіла 135 341 людина, із них 48% — діти віком до 17 років

У всіх регіонах України, крім Тернопільської та Івано-Франківської областей, де зберігається низький рівень, інтенсивність епідемічної активності знаходилася на міжсезонному рівні. В Херсонській та Одеській області визначено віруси грипу А(Н3), повідомляє ЦГЗ МОЗ. Перші у цьому епідемічному сезоні випадки грипу були виявлені напередодні Нового року. 

Загалом, з 4 жовтня до 2 січня 2022 року перехворіло 7,8% населення країни.

За даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я і Європейського центру профілактики та контролю захворювань у Росії зареєстровано середню активність грипу, в Словаччині – низьку, в інших країнах-сусідах протягом звітного періоду інтенсивність епідемічної активності була на міжсезонному рівні.

В Словаччині зафіксували локальне, в Молдові – регіональне, в Росії – широке географічне поширення вірусів грипу.

За даними ВООЗ, щороку на грип хворіє від 5-ти до 15-ти відсотків населення. Серйозною формою грипу страждають 3-5 млн осіб, близько 650 тис. помирають від нього. Експерти ВООЗ нагадують, що у Європі вже розпочався сезон грипу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.