В Україні фіксують випадки грипу

В Україні фіксують випадки грипу

З 27 грудня до 2 січня в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіла 135 341 людина, із них 48% — діти віком до 17 років

У всіх регіонах України, крім Тернопільської та Івано-Франківської областей, де зберігається низький рівень, інтенсивність епідемічної активності знаходилася на міжсезонному рівні. В Херсонській та Одеській області визначено віруси грипу А(Н3), повідомляє ЦГЗ МОЗ. Перші у цьому епідемічному сезоні випадки грипу були виявлені напередодні Нового року. 

Загалом, з 4 жовтня до 2 січня 2022 року перехворіло 7,8% населення країни.

За даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я і Європейського центру профілактики та контролю захворювань у Росії зареєстровано середню активність грипу, в Словаччині – низьку, в інших країнах-сусідах протягом звітного періоду інтенсивність епідемічної активності була на міжсезонному рівні.

В Словаччині зафіксували локальне, в Молдові – регіональне, в Росії – широке географічне поширення вірусів грипу.

За даними ВООЗ, щороку на грип хворіє від 5-ти до 15-ти відсотків населення. Серйозною формою грипу страждають 3-5 млн осіб, близько 650 тис. помирають від нього. Експерти ВООЗ нагадують, що у Європі вже розпочався сезон грипу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.