Великобританія розпочала війну з дитячим ожирінням

Великобританія розпочала війну з дитячим ожирінням

Мультимедійна кампанія Better Health була розроблена з метою змусити британські сім’ї краще харчуватися та дотримуватися здорового способу життя. Вона з’явилася у відповідь на рекордне зростання ожиріння серед дітей, що виникло у період пандемії: кожна четверта дитина шкільного віку має надмірну вагу або страждає на ожиріння

Тенденція не знижується – кожні 6 із 10 батьків сьогодні дають своїм дітям більше солодких чи жирних закусок, ніж до пандемії, передає news-medical. Одним з перших етапів боротьби з дитячим ожирінням стала поява мобільного додатку – скануючи штрих-коди продуктів у магазині, програма показує, наскільки корисний даний продукт і в разі чого пропонує більш здорову альтернативу. Додаток допомагає орієнтуватися на корисні продукти та напої відповідно до рекомендацій щодо вживання доданого цукру, насичених жирів та солі.

Завантаживши безкоштовну програму Food Scanner, кожен дорослий може вибирати правильні продукти, знаходити альтернативу та уникати їжі з високим вмістом солі, цукру та насичених жирів. «Ця програма – відмінний інструмент, який допоможе приготувати здорову домашню їжу або легкі закуски. Дуже важливо, щоб діти зменшували кількість солодкої, жирної та солоної їжі, яку вони сьогодні їдять. Це знизить ризик розвитку таких проблем зі здоров’ям, як діабет та карієс», – каже дієтолог Елісон Тедстоун.

У рамках державної стратегії боротьби з ожирінням Великобританія регулює рекламу нездорових продуктів харчування серед дітей і виділяє 100 млн фунтів стерлінгів на досягнення та підтримку здорової ваги серед них, а також залучає до вирішення проблеми школи – вчителі початкових класів роз’яснюватимуть учням користь вибору здорової їжі, використовуючи цікаві навчальні ресурси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.