В Україні на грип та ГРВІ за сезон перехворіло 17,4% населення країни

В Україні на грип та ГРВІ за сезон перехворіло 17,4% населення країни

Інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із новою корона вірусною інфекцією, наразі нижче епідемічного порога на 29,2%

За даними 6 дозорних закладів охорони здоров’я за тиждень зареєстровано 60 пацієнтів, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ), і 199 пацієнтів з тяжкою гострою респіраторною інфекцією (ТГРІ);

За результатами вірусологічних досліджень зразків матеріалів від пацієнтів із ГПЗ та ТГРІ визначено віруси респіраторної групи інфекцій (парагрипу, метапневмовіруси, SARS-CoV-2 та інші коронавіруси).

У цілому протягом звітного тижня на ГРВІ захворіли 129 937 людей, із них 47,8% — діти віком до 17 років, повідомляє ЦГЗ МОЗ.

При цьому інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ на 36,5% вище показника за аналогічний період минулого сезону. З 28 вересня до 23 травня 2021 року перехворіло 17,4% населення країни.

Читайте ще: Онлайн-платформа MoniHeal допоможе уникнути захворювань у майбутньому

Аналіз від 25 країн Європи свідчить, що в більшості країн-учасниць показники смертності повернулися до звичайних значень, після періоду значного перевищення, що збігалося з пандемією COVID-19. Проте у Франції, Іспанії, Естонії, Бельгії та Греції все ще фіксують надлишкову смертність з усіх причин, передусім у вікових групах 45–64 і 65–74 років. У найстаршій віковій групі (понад 85 років) надлишкової смертності не зареєстровано.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.