В Україні від грипу померло 70 людей

В Україні від грипу померло 70 людей

Інтенсивність захворювань на грип та ГРВІ в Україні поступово вщухає

Наразі інтенсивний показник становить 395,9 на 100 000 населення, що на 17,0% менше епідемічного порога, повідомляє Центр громадського здоров’я.

На минулому тижні зафіксовано два летальні випадки внаслідок грипу, що підтверджено методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Стільки ж смертей від грипу зафіксували на позаминулому тижні. З початку сезону зареєстрували 70 летальних випадків.

За тиждень за даними 6 дозорних центрів зареєстровано 47 пацієнтів, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ), та 120 випадків  тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ).

З 30 вересня 2019 року до 29 березня 2020 року перехворіло 11,9% населення країни.  Госпіталізовано 148 054 особи, із них 73,8% — діти віком до 17 років.

За сезон методом ПЛР дослідили 1117 зразків матеріалів, отримали  328 позитивних результатів із домінуванням вірусів грипу типу А(Н1)pdm09    

Читайте ще: У Європі знижується активність грипу 

За даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я та Європейського центру профілактики та контролю захворювань, про низьку інтенсивність грипу повідомили Румунія, Молдова, Польща, Угорщина, Словаччина та Росія.

У Словаччині зафіксували спорадичне географічне поширення грипу, про локальне доповіла Румунія. Щодо регіонального географічного поширення звітували Угорщина та Росія, Польща та Молдова повідомили про широке розповсюдження грипу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.