В Україні від грипу зробили щеплення більше 196 тисяч осіб

В Україні від грипу зробили щеплення більше 196 тисяч осіб

Протягом минулого тижня, що завершився 2 травня, на ГРВІ захворіли 169 869 людей

Інтенсивний показник захворюваності наразі нижче епідемічного порога, повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ.

Низький рівень активності зберігається в 17 областях України та місті Київ. У решті областей зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності. Так, у Житомирський, Кіровоградській і Тернопільській областях інтенсивні показники захворюваності на ГРВІ перевищили епідемічний поріг на 1,1–14,0%, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. У Донецькій, Луганській, Волинській та Черкаській областях перевищення епідпорогу свідчить про високий рівень інтенсивності.

За результатами вірусологічних досліджень зразків матеріалів визначено віруси респіраторної групи інфекцій (SARS-CoV-2, коронавiруси типу OC-43, парагрип, бокавіруси, риновіруси, метапневмовіруси).

З початку сезону зареєстровано 1 946 пацієнтів із грипоподібним захворюванням та 4 749 пацієнтів з тяжкою гострою респіраторною інфекцією, проти грипу вакциновано 196 634 осіб

Читайте ще: Коронавірус вплинув на статистику нинішнього сезону грипу

За даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я і Європейського центру профілактики та контролю захворювань, активність грипу серед країн-сусідів протягом звітного періоду була на міжсезонному рівні, крім Словаччини, де спостерігали низьку інтенсивність та спорадичне географічне поширення вірусів грипу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.