Коронавірус вплинув на статистику нинішнього сезону грипу

Коронавірус вплинув на статистику нинішнього сезону грипу

Пандемія витіснила сезонний грип

Пандемія COVID-19 вплинула на поведінку, пов’язану зі зверненнями за медичною допомогою, надання медичних послуг, а також на практику і можливості тестування в країнах Європейського регіону, що негативно вплинуло на збір епідеміологічних і вірусологічних даних по грипу з березня 2020 року, протягом сезону 2020-2021 рр, повідомляє Европейское региональное бюро ВОЗ

У цьому сезоні спостерігалося помітне зниження кількості виявлених інфекцій грипу. В Європейському регіоні позитивність вірусу грипу серед дозорних зразків залишається нижчою за епідемічний поріг, який встановлено на рівні 10%.

Грип частково “зник” зі статистики захворюваності в усьому світі під час пандемії коронавірусу.

Читайте ще: Наслідки пневмонії після ГВРІ у дитинстві можуть проявитися у майбутньому

У США в період з 1 жовтня 2020 року по 24 квітня 2021 року в 14 штатах повідомили про 224 лабораторно підтверджені випадки госпіталізацій з приводу грипу, при загальному кумулятивному рівні госпіталізацій 0,8 на 100 000 населення. Це набагато нижче, ніж в середньому для цього періоду сезону і нижче, ніж показники для будь-якого сезону з моменту початку регулярного збору даних в 2005 році.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.