В Україні значно зросла захворюваність на ГРВІ

В Україні значно зросла захворюваність на ГРВІ

Протягом минулого тижня на ГРВІ захворіли 251 410 людей, із них 38,2% — діти віком до 17 років

Інтенсивний показник захворюваності, що панував на минулому тижні, на 37% більше епідемічного порога, розрахованого для України, повідомляє Центр громадського здоров’я МОЗ.

Для порівняння, на попередньому звітному тижні він був на 8% вище епідпорога, а захворілих нараховувалось 198,5 тисяч.

Наразі неепідемічний рівень активності зберігається лише у Хмельницькій та Херсонській областях. В усіх інших областях України зареєстровано епідемічну активність різної інтенсивності.

Читайте ще: Дефіцит вітамінів у дітей: як захистити малюка від застуди

У Києві за тиждень захворюваність зросла майже на 50%. Дітей захворіло на грип та ГРВІ – 8 631 (зростання на 31,8%), дорослих – 18 539 (зростання на 58,2%). У столиці за тиждень зареєстровано 27 170 хворих на грип та ГРВІ, і це перевищує епідемічний поріг на 22,2%.

Всього з 28 вересня до 21 березня 2021 року перехворіло 10,6% населення країни, госпіталізовано 98 475 осіб, із них 29% — діти віком до 17 років.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.