Всього дві хвилини «поганих» новин про коронавірус можуть зіпсувати настрій на весь день

Всього дві хвилини «поганих» новин про коронавірус можуть зіпсувати настрій на весь день

Учасники нового дослідження читали стрічку в Твіттері або дивилися відео на YouTube про погані новини, пов’язані з коронавірусом

Психологи з Університету Ессекса з’ясували, як швидко виникає негативний вплив на людину після споживання гнітючої інформації, пов’язаної з пандемією коронавірусу, повідомляє Daily Mail.

У двох дослідженнях учасникам запропонували витратити кілька хвилин на перегляд інформації, пов’язаної з Сovid, або шляхом читання стрічки Twitter в режимі реального часу, або перегляду відео на YouTube.

Вчені виявили, що всього двох хвилин поганих новин про пандемію було досить, щоб здійснити сильний вплив на емоції людей і погіршити їх настрій. Найбільший вплив мала інформація про смертельні випадки через коронавірус.

Читайте ще: Нові штами коронавірусу і дитячий імунітет: наскільки ситуація безпечна

Вчені говорять, що якщо навіть кілька хвилин перегляду поганих новин, пов’язаних з Covid, можуть привести до негайного погіршення самопочуття і настрою, то тривалий вплив з часом може призвести до серйозних наслідків для психічного здоров’я, таких як тривожний розлад і депресія.