YouTube будет «подчищать» контент о вакцинах

YouTube буде «підчищати» контент про вакцини

YouTube заявив, що видаляє весь контент, що поширює дезінформацію про схвалені вакцини. Таким чином розширюється заборона на брехливі твердження щодо щеплення від COVID-19

Як передає bbc, зникнуть відеоролики, в яких йдеться про те, що вакцини небезпечні і можуть викликати аутизм, рак або безпліддя. Також під санкції потрапляють акаунти осіб, які просувають рух проти щеплення. 

Читайте ще: Два в одному: коронавірус і грип «працюють» у парі

YouTube заявив, що з минулого року з його платформи було видалено 130 тисяч відео – тоді було введено заборону на контент, який поширює дезінформацію щодо вакцин проти коронавірусу. У компанії відзначили, що стежать за тим, як помилкові твердження про щеплення від COVID-19 переростають у вигадки про вакцини в цілому. Тому нова політика стосуватиметься всіх відомих вакцин, наприклад, проти кору або гепатиту B, які схвалені і підтверджені як безпечні та ефективні місцевими органами охорони здоров’я і ВООЗ.

Аналогічну заборону раніше ввів Facebook, який фільтрував неправдиві твердження про неефективність вакцин або їхні наслідки у вигляді аутизму. А Twitter оголосив, що заборонить користуватися платформою тим, хто регулярно ділиться дезінформацією про щеплення.