За тиждень на ГРВІ захворіло більше 30 тисяч українців

За тиждень на ГРВІ захворіло більше 30 тисяч українців

На минулому тижні в Україні на ГРВІ захворіла 33 361 людина, 42,6% з них — діти віком до 17 років

 За даними 6 дозорних центрів зареєстровано 18 пацієнтів, клінічний стан яких підлягав визначенню  грипоподібного захворювання та 4 випадки тяжкої гострої респіраторної інфекції. Про це повідомляє Центр громадського здоров’я.

Усього за сезон перехворіло 12,8% населення країни, госпіталізовано більше 159 тисяч осіб, із них 72,3% — діти віком до 17 років.

 Від ускладнень захворювання з початку сезону  померла 71 людина, у 46 випадках визначено фрагменти РНК вірусів грипу типу А(H1)pdm09, у 22 — А не субтипований і у 3 випадках – вірус грипу типу В.

Читайте ще: В Європі переважає фонова інтенсивність грипу

Тим часом, за даними спільного бюлетеня Всесвітньої організації охорони здоров’я і Європейського центру профілактики та контролю захворювань у Молдові, Угорщині, Польщі та Росії інтенсивність грипу  на минулому тижні була на міжсезонному рівні, у Словаччині — на низькому. Росія звітувала про спорадичне географічне поширення грипу. В усіх регіонах України активність грипу та ГРВІ була на неепідемічних рівнях.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.