Індивідуальний моніторинг стану здоров’я тепер доступний кожному

Індивідуальний моніторинг стану здоров’я тепер доступний кожному

Для лікування причини захворювань, а не симптомів, потрібно регулярно проводити діагностику стану організму. А для того, щоб лікарі могли швидко й ефективно (зокрема, дистанційно) вивчити результати такої діагностики за багато років, варто використовувати онлайн-технології.

Саме з метою моніторингу здоров’я кожного, хто хоче зберегти здоров’я, активність і якість життя протягом багатьох років, українські програмісти у співпраці з ученими та практикуючими лікарями створили медичну інформаційну систему МоніХіл (MoniHeal).

Розробники цієї медичної платформи переконують: її функціонал сприяє тому, що люди перейдуть від філософії лікування хвороб до філософії збереження здоров’я. Це передбачає постійний моніторинг стану організму, ранню діагностику та профілактику.

Основні завдання роботи платформи для лікарів і пацієнтів МоніХіл – збільшення тривалості життя, його якості, скорочення фінансових витрат на лікування важких хронічних захворювань.

Що дає платформа МоніХіл лікарям?

Телемедична платформа МоніХіл – безкоштовне і зручне робоче місце, яке містить усі необхідні інструменти для лікаря онлайн.

Тут є функції створення власного медичного кабінету онлайн, зручна система планування графіка прийому та установки прайсу, можливість завантаження своїх відеоконсультацій або надиктованих текстів.

Також для роботи лікаря онлайн на МоніХіл є доступ до електронного архіву-картки пацієнта (з його згоди), завдяки чому ви можете детально ознайомитися з результатами обстежень, досліджень і аналізів, а потім завчасно реагувати на ризики для здоров’я. У цьому медичному архіві працює пошук за категоріями і датами, формуються графіки динаміки того чи іншого діагностичного показника.

Читайте також: Українські епідеміологи повідомили нові докази ефективності Протефлазіду

Користуватися платформою можна і за допомогою смартфону – через мобільний додаток як для Android, так і для iOS.

Все це дає можливість популяризації та підвищення професійної репутації, а також додаткової роботи для лікаря онлайн, незалежно від роботи в поліклініці або лікарні.

Що дає платформа МоніХіл пацієнтам?

Для користувачів-пацієнтів МоніХіл – платформа моніторингу здоров’я, скринінгу, профілактики захворювань.

Кожна особа може отримати онлайн-консультації лікарів (зокрема, відеоконсультації) не лише, не виходячи з дому, але й проходити профілактичні медичні обстеження.

Графік обстежень платформа безкоштовно розраховує відповідно до віку, статі, наявних захворювань, а сімейний лікар має можливість такий графік відкоригувати.

Читайте також: Зниження весняного імунітету і ризик захворіти на COVID-19

Також кожен пацієнт може вести моніторинг здоров’я своїх близьких: дітей або літніх родичів. На платформі МоніХіл є можливість створити картку-архів підопічного.

Якщо ви шукаєте професійного експерта для консультацій, або у вас змінилося місце проживання, і для відвідування наживо потребуєте зміни сімейного лікаря (чи зміни педіатра для дітей) – на платформі МоніХіл є можливість знайти лікаря.

Головна особливість платформи – сімейні лікарі на МоніХіл, використовуючи постійний моніторинг здоров’я своїх пацієнтів, мають більше можливостей виявити на ранніх стадіях загрози та своєчасно їх усунути.

Знайти лікаря і моніторити здоров’я на МоніХіл

Нагадаємо, що в багатьох країнах Заходу учасники системи медичного страхування (тобто практично всі громадяни) зобов’язані регулярно і вчасно відвідувати кожен плановий скринінг стану тієї чи іншої системи організму, прописаний у страховій угоді

Інакше виникає загроза неотримання страхової оплати медичних послуг. Тому регулярні обстеження ніхто не ігнорує – і це позитивно позначається на загальному рівні тривалості та якості життя.

Наприклад, у 1960-і роки у декількох штатах США запроваджено масовий, фактично тотальний скринінг жінок для раннього виявлення раку молочної залози (РМЗ). Після 10 років скринінгу захворюваність статистично «зросла» у 13 разів. Звісно, реально збільшилося число не тих, хто хворіє, а тих, у кого виявили РМЗ на безсимптомній стадії.

Читайте також: Лікарка-педіатр розповіла, як дитині відновитися після застуди

Наслідком такого «обов’язкового» підходу до регулярного моніторингу здоров’я стали тисячі життів, подовжених на багато років.

Для того, щоб регулярні обстеження й медичні консультації були доступними в Україні, лікарі на медичній платформі МоніХіл готові аналізувати дані обстежень і скарги пацієнтів, консультувати онлайн і вести запис «живих» прийомів, призначати нові діагностичні та інші процедури.