Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні знижується

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні знижується

Інтенсивний показник захворюваності наразі нижче рівня епідемічного порога

Протягом минулого тижня на ГРВІ в країні захворіли 114 759 людей, із них 36,6% — діти віком до 17 років, повідомляє ЦГЗ МОЗ.

За даними 6 дозорних закладів охорони здоров’я зареєстровано 34 пацієнти, клінічний стан яких підлягав визначенню грипоподібного захворювання (ГПЗ), та 195 пацієнтів із тяжкою гострою респіраторною інфекцією (ТГРІ).
За результатами вірусологічних досліджень зразків матеріалів від пацієнтів із ГПЗ та ТГРІ визначено віруси респіраторної групи інфекцій (SARS-CoV-2, бокавіруси).

Усього з початку сезону зареєстровано 1 980 пацієнтів із ГПЗ та 5 082 з ТГРІ. З 28 вересня до 9 травня 2021 року перехворіло 16,8% населення країни.

Читайте ще: Гострі респіраторні вірусні інфекції у дітей: особливості терапії

У столиці за звітний 18-й тиждень зареєстровано 6856 хворих на грип та ГРВІ, у тому числі на COVID-19. Рівень захворюваності нижчий епідемічного порогу на 69,2%,  про це повідомляє пресслужба КМДА.

Загалом у столиці спостерігається зниження захворюваності на 42% порівняно з попереднім тижнем. До медичних закладів за 18-й тиждень госпіталізовано 472 особи, із них 28 дітей.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.