Наразі показник захворюваності на ГРВІ на вищий на 36,8% порівняно за аналогічним періодом минулого сезону

Наразі показник захворюваності на ГРВІ на вищий на 36,8% порівняно за аналогічним періодом минулого сезону

Протягом минулого тижня на ГРВІ в Україні захворіли 238 493 людини, із них 42,1% — діти віком до 17 років

Інтенсивний показник захворюваності відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. Циркуляції вірусів грипу не зареєстровано, проте циркулюють риновіруси, повідомляє ЦГЗ МОЗ.

За минулий тиждень проти грипу вакциновано 3 409 людей, а з початку епідемічного сезону щеплення зробили 6 895 осіб.

Зареєстровано 189 пацієнтів, клінічний стан яких підлягав визначенню випадку грипоподібного захворювання, та 758 пацієнтів з гострою респіраторно інфекцією.

З 4 до 17 жовтня 2021 року перехворіло 1,3% населення країни.

Читайте ще: ОРВИ и постковидный синдром: особенности течения заболевания

В Івано-Франківській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській, Чернівецькій та Чернігівській областях інтенсивні показники захворюваності на ГРВІ відповідають середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу. У Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Луганській, Сумській, Волинській, Черкаській, Тернопільській та Херсонській областях перевищення епідемічного порога свідчить про високий рівень, а в Донецькій області — дуже високий рівень інтенсивності епідемічного процесу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.