Сезон грипу стартував в Європі

Сезон грипу стартував в Європі

Переважає циркуляція грипу A (H3)

Минулого тижня активність грипу була низькою у всьому Європейському регіоні, хоча в Хорватії і Киргизстані спостерігалася рання активність грипу, пов’язана з циркуляцією A (H3).

Віруси грипу були виявлені спорадично в зразках від людей з респіраторним захворюванням, які звернулися за медичною допомогою, з невеликим збільшенням у порівнянні з попереднім тижнем. Виявлено віруси грипу A і B з переважанням підтипу A (H3), повідомляє Європейське регіональне бюро ВООЗ.

Вірусна інфекція типу А зареєстрована у двох пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії. Сім пацієнтів з тяжкою гострою респіраторною інфекцією були інфіковані вірусом A (H3).

За сезон, який щойно розпочався, 16 дозорних зразків дали позитивний результат на грип.

Читайте ще: ГРВІ та постковідний синдром: особливості перебігу захворювання

Нагадаємо, в Севастополі нещодавно був зафіксований випадок одночасного захворювання людини коронавірусом і грипом. Хворобу перенесла 15-річна дівчинка, вона протікала не важко, ймовірно, через молодий вік пацієнта.

Люди у віці 65 років і старше схильні до вищого ризику розвитку серйозних ускладнень від грипу в порівнянні з молодими здоровими дорослими.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.