У Росії фіксують випадки грипу, а коронавірус б'є всі рекорди

У Росії фіксують випадки грипу, а коронавірус б’є всі рекорди

Число випадків коронавірусу, пов’язаних з варіантом Delta, різко зросло в Росії, тим часом, в країні рано почався сезон грипу

У Росії, п’ятої найбільш постраждалої країни світу з більш ніж сімома мільйонами заражених коронавірусом, число випадків захворювання зростає, на відміну від вакцинації, повідомляє Мedical Хpress.

Влада заявляє, що на вкрай заразний варіант Дельта зараз приходяться усі випадки зараження в Москві. У Росії реєструють найбільшу кількість смертей від коронавірусу за день.

Читайте ще: Часті ГРВІ у дитини і сухість слизових дихальних шляхів: чи є взаємозв’язок?

Тим часом, епідемічні пороги захворюваності на ГРВІ перевищено в 62 суб’єктах РФ. В країні циркулюють переважно респіраторні віруси негрипозної етиології (крім коронавірусу). Переважно це бокавірус, метапневмовірус, риновіруси, респіраторно-синцитіальні віруси і парагрип.

У п’яти регіонах Росії вже виявили 16 випадків захворювання на грип. За словами експертів, сезон грипу почався рано, зазвичай цей вірус починає активно циркулювати в кінці року. Першою в цьому сезоні серед захворілих на грип в Росії виявилася дитина з Нижнього Новгорода.

У цьому сезоні епідеміологи побоюються ризику накладення грипу на коронавірусну інфекцію у хворих.