У світі збільшилася захворюваність на грип A(H3N2)

У світі збільшилася захворюваність на грип A(H3N2)

У той час, як загальна активність грипу залишається низькою, кількість вірусів грипу за останні тижні збільшилася

 У США загальна активність грипу все ще низька, проте лабораторії охорони здоров’я повідомляють про зростання кількості вірусів грипу A (H3N2) за останні тижні. Протягом останніх трьох тижнів зареєстрували віруси грипу A (H3N2) у семи із 10 регіонів HHS, повідомляє CDC.

Серед вірусів A (H3N2), зареєстрованих за останній звітний тиждень, 68 було зафіксовано у штаті Мічиган.

Усього за тиждень до лікарні потрапило 295 пацієнтів із лабораторно підтвердженим грипом. Понад 90% склали діти та молодь віком до 24 років.

Читайте ще: 40% пацієнтів отримали інвалідність після тяжкого ковіду

Тим часом, за даними Європейського регіонального бюро ВООЗ, за поточний сезон було виявлено більше вірусів грипу типу A ніж вірусів типу B. З 554 вірусів субтипу A 19 (3%) були A (H1N1) pdm09 та 535 (97%) – A (H3N2 ).

За минулий звітний тиждень із 192 вірусів субтипу A 2% виявилися вірусом A (H1N1) pdm09 та 98% – A (H3N2).

В Україні інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРВІ зараз становить 724,5 на 100 000 населення, що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

Попередження-угода!
У даній публікації лікарі надають професійну спеціалізовану інформацію про препарати з певною діючою речовиною,зокрема про її, характеристику, лікувальні властивості, можливу побічну дію, та іншу, передбачену законодавством інформацію, виключно спеціалістам галузі охорони здоров’я (особам, що мають вищу або середню спеціальну медичну освіту).


Цією Згодою я приймаю угоду та підтверджую, що я є дипломованим спеціалістом у галузі охорони здоров’я (лікарем, фармацевтом тощо),чим підтверджую свій професійний статус, ознайомлений та підтримую попередження-угоду про користуванням публікаціями і отримання спеціалізованої інформації, запитую та бажаю отримати таку спеціалізовану професійну інформацію.